Taksi sürücüsü ve polise saldıran kadın tutuklandı: Saldırı anı kamerada

İstanbul‘da taksiye binen bir yolcu gideceği yere vardıktan sonra taksimetre ücretini ödemeden inmek istedi. Çıkan tartışmada yolcu, taksimetreyi kırıp taksiciye küfür etti. Sürücünün ihbarıyla olay yerine gelen polise de saldıran şüpheli gözaltına alındı. İşlemleri tamamlanan saldırgan tutuklandı.

YOL BOYUNCA TAKSİCİYİ TACİZ ETTİ

Olay, İstanbul Başakşehir’de meydana geldi. S.H. isimli kadın, Ortaköy’de bir mekanda alkol aldıktan sonra çağırdığı taksiyle Başakşehir’e gitti. İddiaya göre yol boyunca taksiciyi rahatsız eden, silecekleri çalıştıran S.H., Başakşehir’e gelince taksi ücretini ödemek istemedi. Bunun üzerine taksiciyle tartışmaya başlayan kadın, taksiciye saldırmaya başladı. Taksimetreyi kırıp, camlara saldırdı ve küfürler savurdu.

MÜDAHALE EDEN KADIN POLİS MEMURUNA SALDIRDI

Yaşananlar karşısında neye uğradığını şaşıran taksici polisi arayarak durumu bildirdikten sonra o anları cep telefonu kamerasıyla kayda almaya başladı. Olay yerine gelen polis ekipleri, S.H.’yi sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Saldırgan, kendisine müdahale eden kadın polis memurunu da darp etti. Polis memurunun elinde ve kafasında çizikler olduğu görüldü.

Saldırgan kadın, ekipler tarafından gözaltına alındı. Yaralanan 2 polis memuru ise darp raporu alarak S.H.’den şikayetçi oldu. Gözaltına alınan şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: AA / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x