JUP Coin Airdrop’undan Milyon Dolarlık Kar Ettiler! Peki Nasıl?

Solana ağında merkezi olmayan bir borsa (DEX) toplayıcısı olan Jupiter, kısa süre önce tek bir gün içinde 1,39 milyar dolarlık şaşırtıcı bir işlem hacmine ulaştı. Bu rekor kıran rakam, normal günlük işlem hacimlerinin iki katından fazla. Ayrıca, Jupiter’i en üst düzey DEX platformları arasına yerleştiriyor. Bu dalgalanmanın arkasındaki katalizör, Jupiter’in cömert bir JUP Coin airdrop eşliğinde merakla beklenen lansmanıydı. Bu airdrop’tan milyon dolarlık kar hikayeleri geliyor.

9.200’den fazla cüzdanla JUP Coin airdrop’undan milyon dolarlık kar!

Geliştiricileri JUP Coin airdrop’unu, erken benimseyenleri ödüllendirmek için stratejik olarak tasarladı. Bu kampanya, 955.000 cüzdan adresini hedefledi. Airdrop şartı ise, 2 Kasım’dan önce platformda en az 1.000 dolarlık işlem yapmaktı. Dune Analytics’e göre, 450.000’den fazla adres, JUP Coin airdrop’unun yaklaşık %62,9’u talep etti. Airdrop’un ortasında heyecan verici bir gelişme ortaya çıktı. “7poJrJ” olarak tanımlanan bir cüzdan, yaklaşık 9.246 cüzdana dağıtılan 1,85 milyon JUP token alarak JUP airdrop’undan 1,17 milyon dolar kazandı. On-chain veri takipçisi Lookonchain, bu haberi şu paylaşımıyla verdi:

Görünüşe göre birisi JUP airdrop’ta 1.17 milyon dolar kazandı! “7poJrJ” cüzdanı yaklaşık 9.246 cüzdan aracılığıyla 1,85 milyon JUP (1,17 milyon dolar) airdrop aldı. Ardından DEX’te 0,6371 dolardan 1,4 milyon JUP (898 bin dolar) sattı ve Bybit ve MEXC’ye 121 bin JUP (77 bin dolar) yatırdı. Cüzdanda şu anda 319 bin JUP (196 bin dolar) kaldı.

Bu cüzdan, her biri 0,6371 dolardan 898.000 dolara 1,4 milyon JUP Coin satarak önemli bir hamle yaptı. Ayrıca, 121.000 JUP tokenini Bybit ve MEXC platformlarına yatırdı. Yaklaşık 196.000 dolar değerinde 319.000 JUP tokenini ise elinde tutmayı tercih etti.

Genç trader: JUP airdrop’undan 1 milyon dolar kazandım!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada son günlerin gündemini JUP airdrop’u ve listelemeleri belirledi. Bu arada, JUP Coin çılgınlığından başka milyon dolarlık kar haberleri de geliyor. 17 yaşındaki bir genç, JUP airdrop’u sayesinde milyoner olduğunu iddia etti. Sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoda genç trader, 1 milyon dolar kazanma stratejisini açıkladı.

Genç trader, airdrop’a hak kazanmak için Jüpiter’in tüm araçlarını aktif olarak kullanmaya odaklandığını belirtiyor. Burada önemli olan meselenin, platformdaki hareketleri akıllı bir şekilde yapmak olduğunu söylüyor. Genç, maliyet olarak buna zaman ve kaynak yatırımı yaptığını ifade ediyor. Her sabah Jüpiter’in beş özelliğini de kullandığını vurguluyor. Bunun yanında trader, sürekli trade yaptığını kaydediyor. Ancak sürekli trade’in karmaşık ve riskli olduğunu da hatırlatıyor. Genç trader, bahse konu videosunu şu ifadelerle paylaşıyor:

JUP airdrop’undan 1.000.000 doların üzerinde para kazandım. Aynı şeyi önümüzdeki 3 JUP turu için nasıl yapabileceğinizi aşağıda bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x