Gündemi Karıştıran Fenomen Eylül Öztürk’ün Dilan Polat’la Yakın Arkadaş Olduğu Ortaya Çıktı

Biliyorsunuz son dönemde tüm fenomenler mercek altında. Her gün yeni birinin adını duyduğumuz, hiç beklemediğimiz isimler hakkında enteresan iddialar okuduğumuz bir dönemdeyiz. Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk de son dönemde en çok konuşulan isimlerden biri. Hakkında ortaya atılan iddialardan sonra iyice yakın takibe alınan Öztürk’ün, bir dönemler Dilan Polat’la aralarından su sızmadığı öğrenildi!

2019 yılına ait bu “Şampiyonlar Ligi” pozu geçtiğimiz gün yeniden gündeme gelmişti hatırlarsanız. Masada yok yok…

Sosyal medya sayesinde birden değişen hayatlarıyla gündem olan fenomenler, Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından iyice yakın takibe alındı. 600’den fazla ismin listede yer aldığı ve haklarında soruşturma açılacağına dair duyumlar almıştık. Eh bir de Dubai-Gürcistan-Türkiye ortak paydası söz konusu.

Fotoğraftaki tüm fenomenler dikkatleri üstüne çekerken, Dilan Polat’tan sonra bir de Eylül Öztürk’ün haberlerini görmeye başladık.

Eşi ve iki çocuğuyla birlikte Amerika’ya yerleşen ve geçtiğimiz aylarda tutmak için gezdiği lüks villalarla sosyal medyayı sallayan Eylül Öztürk hakkında da ilginç iddialar ortaya atıldı. Bunlardan bir tanesi de Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından Amerika’daki evinin tapusunu, eski ev sahibine devretmiş olduğu yönündeydi.

Bir diğer yandan Eylül Öztürk’ün kendine ait bir güzellik merkezi olduğunu ve pek çok salona franchising verdiği biliniyordu.

Birkaç gündür sosyal medyada magazinin atan kalbi olan Yağmur Çevik’in hesabına gelen mesajlardan gördüğümüz kadarıyla, Eylül Öztürk şubesi olan pek çok güzellik merkezinin anlaşmasını bitirdiği yönünde paylaşımlar yapılıyor.

Show Haber’de de Öztürk ve eşi Kenan Özkan hakkında farklı iddialar ortaya atarak, çiftin Amerika’ya giderken 144 milyon TL götürdüğü ve 11 daireyi de akrabalarının üzerine geçirdiği söylenmişti.

Eylül Öztürk bu durumun ardından sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapmış ve ‘Gündemle ilgili açıklama yapmamı bekliyorsunuz ama ben ne açıklama yapayım? Benim yaptığım açıklamanın herhangi bir hükmü olacak mı bu insanlar nezdinde mesela? Desem ki ‘o öyle değil böyle’, inanacaklar mı? İnanmayacaklar.’ demişti.

Bunun ardından eski paylaşımları merak edilen Eylül Öztürk’ün, 2017 yılında Dilan Polat ve Nez Demir ile birlikte gittiği tatilden fotoğrafları ortaya çıktı.

Dilan Polat henüz Milan Efe’ye hamile olduğu sırada birlikte gittikleri tatilden paylaştıkları o poz, yıllar sonra yeniden gündem oldu. Fotoğrafta, Dilan Polat’ın eski yakın arkadaşı ve iş ortağı Nez Demir’in de olduğu görüldü.

Daha sonrasında bu Dilan Polat ve Eylül Öztürk ikilisinin birlikte olduğu başka fotoğrafları da görüldü.

Milan Efe’nin baby shower’ına katılan pek çok fenomenden bir tanesi de Eylül Öztürk olmuştu. Hatta 2019 yılında bazı magazin haberlerinde ‘Baby shower’a Eylül Öztürk damgasını vurdu’ manşetlerini atmıştı.

Bir diğer pozları da 2020 yılında Eylül Öztürk’ün kendi hesabında paylaşmış olduğu bu fotoğraf oldu.

Nilda’nın doğum gününü kutladıkları partiden verdikleri pozu paylaşan Eylül Öztürk, ‘Nilda kuzu,ömrün bahtın güzel olsun,doğum günün kutlu olsun❤️’ açıklamasını yazmıştı.

Bu da Nez Demir, Dilan Polat ve Eylül Öztürk’ün birlikte çekmiş oldukları bir videoya ait.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x