Bu Meme Coin Binance’a Göz Kırpıyor: Bir Sonraki BONK mu?

Kripto para piyasası son aylarda yeni bir meme coin hype’ına tanık oldu. Özellikle Solana tabanlı BONK Coin, Coinbase gibi önde gelen borsaların listesine girdikten sonra patlama yaşadı. Coinbase’i dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance da takip etti. Şimdi bir başka Solana tabanlı meme coin’i olan Dogwifhat (WIF) Binance’e göz kırpıyor. WIF, piyasada ivme kazanırken, tüm gözler Binance’e çevrildi. Dogwifhat, şifreli gönderinin ardından potansiyel listeleme spekülasyonlarına yol açtı

Solana tabanlı Dogwifhat, BONK’un yolundan mı gidecek?

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasadaki hareketlik baş döndürüyor. Kriptonun dinamik dünyasında, son haftalarda dikkatler Solana (SOL) ekosistemi üzerindeydi. Özellikle Bonk Coin (BONK) piyasada fırtına gibi esti. Şimdi BONK’un fırtınası dindi ve gözler yeni bir meme coin üzerinde. Dogwifhat (WIF) adlı bir meme token bugün yükselişiyle dikkatleri çekti. Şimdi geri çekilse de SOL’un fiyat hareketi piyasayı büyüledi. Bununla birlikte örme şapka takan ilginç Shiba Inu yavrusu, WIF’in yükselişi onu sembolik bir figür haline getirdi.

Belirsizlikten ön plana çıkan WIF, 150 milyon doları aşarak etkileyici bir kapitalizasyona ulaştı. Böylece, hızla dikkatleri üzerine topladı. Crypto.com ve MEXC gibi orta ölçekli borsalar Solana tabanlı meme coin projesini çoktan benimsedi. Ancak topluluk kripto devleri Coinbase veya Binance’deki potansiyel listelemeyi hevesle bekliyor.

WIF günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Binance’ın şapkalı mesajı meme coin topluluğunu heyecanlandırdı!

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, şaşırtıcı bir şekilde, borsanın logosunu taşıyan bir şapka ile süslenmiş bir ağaç görüntüsü içeren şifreli bir gönderi ile spekülatif yangına yakıt ekledi.

Neredeyse anında, meraklılar gönderiyi WIF memleri ile doldurdu. Bu da topluluk içinde bir vızıltı yarattı. Resmi Dogwifhat hesabı da bu çılgınlığa katıldı. Böylece, meme coin için çok önemli bir an olacağı beklentisini artırdı. Kripto devinin “wif şapka” trendine açıkça selam vermesi, tarihi Pepe Coin’i (PEPE) dahil etmesini anımsatan yaklaşan bir listeleme söylentilerini körükledi. Kripto piyasası şimdi Dogwifhat tokeninin meme seleflerinin ayak izlerini takip edip etmeyeceği ve büyük kripto ticaret platformunda imrenilen bir yeri güvence altına alıp almayacağı konusunda hevesle onay bekleyerek kendisini beklentinin sınırında buluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x